Geriausia Lietuvos fechtuotoja Viktė iš Lenkijos grįžo iškovojusi bronzą!

2023-04-20 Atnaujinta: 2023-04-20
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Viktė Ažukaitė Lenkijos suaugusiųjų taurėje laimėjo bronzą! Pogrupyje laimėjusi 5 kovas iš 6, atkrintamosiose 7-uoju reitingo numeriu iš karto pateko į geriausiųjų 32. Dėl 16-uko 15:12 įveikė kroatę Andrea Majdandzic, dėl 8-uko 15:12 nugalėjo lenkę Antonina Halemba. Kovoje dėl medalio, lietuvė įveikė 2-ąjį varžybų reitingo numerį turėjusią lenkę Olga Mizera 15:11. Dvikovoje dėl finalo, V. Ažukaitė 15:9 pralaimėjo lenkei Kamilai Pytkai ir užėmė 3-ą vietą tarp 66 sportininkių.

Jeigu manote, jog ir jūsų ar jūsų pažįstamų atžalos norėtų save išmėginti fechtavimo treniruotėse – mūsų treneriai mielai pakvies išmėginti save treniruotėse bei pasistengs, jog vaikams patiktų šis sportas.

Norėdami pasikonsultuoti dėl užsiėmimų laiko galite susisiekti šiais kontaktais:

Julija Valatkaitė +370 625 47305 ; julija.valatkaite@smgaja.lt arba bendruoju el. paštu info@smgaja.lt