Graikų romėnų imtynės

Mantas Kazimieras Sinkevičius – Kurčiųjų olimpinių žaidynių čempionas!

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Graikų-romėnų imtynių sportininkas ir treneris Mantas Kazimieras Sinkevičius (tren. S. Liaugminas) svorio iki 77 kg grupėje  pelnė aukso medalį ir čempiono vardą 2022 m. gegužės 16-13 d. vykusiose Kurčiųjų olimpinėse žaidynėse. Įveikęs Rezą Esmaeilį iš Irano, Nikolaosą Iosifidį iš Graikijos bei įsirašęs pergalę prieš nepasirodžiusį kubietį R. Plutiną Castį, M.K. Sinkevičius turėjo lemiamą kovą dėl aukso su turku Muhammetu Akdenizu. […]

Skaityti toliau...

Jaunimo imtynių čempionate iškovoti 3 čempionų titulai, 2 sidabro ir 2 bronzos medaliai

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Vasario 25 d. Kelmėje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas, kuriame rungėsi graikų-romėnų, moterų bei laisvųjų imtynių kovos stilių atletai iki 20 metų. Čempionate dalyvavo 5 mūsų sporto mokyklos graikų-romėnų imtynininkai, 2 iš jų grįžo su medaliais. Čempionu tapo „Gaja“ atstovas Simonas Viliūlis (97 kg). Simono pergalę pakomentavo auklėtinio rezultatais patenkintas jo treneris Mantas Kazimieras Sinkevičius: „Pirmos dvi kovos kainavo daug […]

Skaityti toliau...

Mantas Kazimieras Sinkevičius tapo Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionu

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Sausio 8 d. jau 76-tą kartą surengtas Lietuvos graikų-romėnų imtynių čempionatas. Šiais metais Panevėžyje vykusiame čempionate 75 graikų-romėnų imtynių atletai kovojo dėl  dešimties medalių komplektų. Kauno sporto mokyklos „Gaja“ sportininkas ir treneris Mantas Kazimieras Sinkevičius (tren. S. Liaugminas) svorio kategorijoje iki 77 kg tapo čempionu. Titas Kerševičius (tren.S. Liaugminas) toje pa2ioje svorio kategorijoje laimėjo bronzos medalį. Ignas Bukauskas (tren. G. […]

Skaityti toliau...

Karolis Buslys – Lietuvos laisvųjų imtynių čempionas!

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo laisvųjų, moterų ir graikų-romėnų imtynių atstovai. Be rimtesnio pasipriešinimo laimėjęs visas kovas 2021 m. Lietuvos laisvųjų imtynių čempionu svorio kategorijoje iki 61 kg tapo mūsų mokyklos sportininkas Karolis Buslys.  Suaugusiųjų čempionate debiutavęs Dominykas Bubnys (-97 kg) laimėjo 3 vietą. Moterų imtynėse Eglė Valčiukaitė (-57 kg) ir Kamilė Valeckaitė (-76 […]

Skaityti toliau...
Kauno sporto mokykla „GAJA“

M. K. Sinkevičius – pasaulio kurčiųjų graikų-romėnų imtynių čempionas

Turkijoje vykusiame planetos kurčiųjų imtynių čempionate pirmadienį aukso medalį iškovojo vienintelis Lietuvos atstovas, mūsų mokyklos treneris Mantas Kazimieras Sinkevičius. Graikų-romėnų imtynių svorio iki 77 kg grupės finale kaunietis akivaizdžia persvara rezultatu 7:1 įveikė Turkijos atletą Kadirą Kusą. Septyni šio svorio imtynininkai pirmajame etape buvo išskirstyti į du pogrupius. M. K. Sinkevičius pateko į keturių atletų būrį kartu su rusu Maksimu […]

Skaityti toliau...
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Net trys aukso medaliai graikų-romėnų vaikų čempionate

Gegužės 15 d. Panevėžyje vykoLietuvos vaikų iki 13-os metų (gimusių 2008-2011 m.) graikų-romėnų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo 140 jaunųjų atletų, kurie atstovavo 14-kai komandų. Trijose svorio kategorijose čempionais tapo mūsų sporto mokyklos trenerio Gintaro Bukausko imtynininkai: Ronaldas Pogoželskis (41 kg), Ričardas Taujanskis (44 kg), Arnas Kavaliauskas (54 kg). Komandinėje įskaitoje kauniečiai laimėjo bronzos medalį. Sveikiname vaikus ir jų trenerį! Ir […]

Skaityti toliau...
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Neda Vildžiūtė ir Kamilė Valeckaitė tapo imtynių čempionėmis

Anykščiuose vykusiame Lietuvos imtynių jaunių čempionate puikiai sekėsi Kauno sporto mokyklos „Gaja“ trenerio Arūno Paplausko auklėtinėms. Moterų imtynių varžybose Neda Vildžiūtė (-61 kg) ir Kamilė Valeckaitė (-85 kg) tapo nugalėtojomis.  Laisvųjų imtynių varžybose Kristijonas Gališanskis (-55 kg) iškovojo 2, Justas Nikitiuk (-71 kg) 3 vietą. „Labiausiai nustebino Kamilė Valeckaitė, kuri prieš 2 savaites pralaimėjusi šiaulietei, šiose varžybose atsirevanšavo ir konkurentę […]

Skaityti toliau...
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Ričardas Taujanskis – laisvųjų imtynių čempionas

Balandžio 23-24 d.  Kelmėje vyko Lietuvos imtynių jaunučių U-15 čempionatas (graikų-romėnų ir laisvosios imtynės), kuriame mūsų mokyklos jaunieji imtynininkai pelnė 11 medalių, vienas iš jų – aukso! Laisvųjų imtynių čempiono titulą svorio kategorijoje iki 44 kg pelnė Ričardas Taujanskis (tren. G. Bukauskas). Sidabro medalius laisvosiose imtynėse pelnė Arnas Kavaliauskas (52 kg), Renaldas Laurikietis (68kg), o klasikinėse imtynėse – Deimantas Dirgėla […]

Skaityti toliau...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content