Graikų romėnų imtynės

Karolis Buslys – Lietuvos laisvųjų imtynių čempionas!

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos imtynių čempionatas, kuriame dėl medalių kovojo laisvųjų, moterų ir graikų-romėnų imtynių atstovai. Be rimtesnio pasipriešinimo laimėjęs visas kovas 2021 m. Lietuvos laisvųjų imtynių čempionu svorio kategorijoje iki 61 kg tapo mūsų mokyklos sportininkas Karolis Buslys.  Suaugusiųjų čempionate debiutavęs Dominykas Bubnys (-97 kg) laimėjo 3 vietą. Moterų imtynėse Eglė Valčiukaitė (-57 kg) ir Kamilė Valeckaitė (-76 […]

Skaityti toliau...

M. K. Sinkevičius – pasaulio kurčiųjų graikų-romėnų imtynių čempionas

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Turkijoje vykusiame planetos kurčiųjų imtynių čempionate pirmadienį aukso medalį iškovojo vienintelis Lietuvos atstovas, mūsų mokyklos treneris Mantas Kazimieras Sinkevičius. Graikų-romėnų imtynių svorio iki 77 kg grupės finale kaunietis akivaizdžia persvara rezultatu 7:1 įveikė Turkijos atletą Kadirą Kusą. Septyni šio svorio imtynininkai pirmajame etape buvo išskirstyti į du pogrupius. M. K. Sinkevičius pateko į keturių atletų būrį kartu su rusu Maksimu […]

Skaityti toliau...

Net trys aukso medaliai graikų-romėnų vaikų čempionate

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Gegužės 15 d. Panevėžyje vykoLietuvos vaikų iki 13-os metų (gimusių 2008-2011 m.) graikų-romėnų imtynių čempionatas. Varžybose dalyvavo 140 jaunųjų atletų, kurie atstovavo 14-kai komandų. Trijose svorio kategorijose čempionais tapo mūsų sporto mokyklos trenerio Gintaro Bukausko imtynininkai: Ronaldas Pogoželskis (41 kg), Ričardas Taujanskis (44 kg), Arnas Kavaliauskas (54 kg). Komandinėje įskaitoje kauniečiai laimėjo bronzos medalį. Sveikiname vaikus ir jų trenerį! Ir […]

Skaityti toliau...

Neda Vildžiūtė ir Kamilė Valeckaitė tapo imtynių čempionėmis

Kauno sporto mokykla „GAJA“

Anykščiuose vykusiame Lietuvos imtynių jaunių čempionate puikiai sekėsi Kauno sporto mokyklos „Gaja“ trenerio Arūno Paplausko auklėtinėms. Moterų imtynių varžybose Neda Vildžiūtė (-61 kg) ir Kamilė Valeckaitė (-85 kg) tapo nugalėtojomis.  Laisvųjų imtynių varžybose Kristijonas Gališanskis (-55 kg) iškovojo 2, Justas Nikitiuk (-71 kg) 3 vietą. „Labiausiai nustebino Kamilė Valeckaitė, kuri prieš 2 savaites pralaimėjusi šiaulietei, šiose varžybose atsirevanšavo ir konkurentę […]

Skaityti toliau...
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Ričardas Taujanskis – laisvųjų imtynių čempionas

Balandžio 23-24 d.  Kelmėje vyko Lietuvos imtynių jaunučių U-15 čempionatas (graikų-romėnų ir laisvosios imtynės), kuriame mūsų mokyklos jaunieji imtynininkai pelnė 11 medalių, vienas iš jų – aukso! Laisvųjų imtynių čempiono titulą svorio kategorijoje iki 44 kg pelnė Ričardas Taujanskis (tren. G. Bukauskas). Sidabro medalius laisvosiose imtynėse pelnė Arnas Kavaliauskas (52 kg), Renaldas Laurikietis (68kg), o klasikinėse imtynėse – Deimantas Dirgėla […]

Skaityti toliau...
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas

Balandžio 9-10 d. Panevėžyje vyko Lietuvos jaunimo imtynių čempionatas. Graikų-romėnų imtynėse iš viso grūmėsi 79 sportininkai.  Kauno sporto mokyklos „Gaja“ klasikinių imtynių atstovai pelnė du vicečempionų titulus. Tai – trenerio G. Bukausko auklėtinis Ignas Bukauskas (97 kg) ir S. Liaugmino sportininkas Arnas Gaidanka (130 kg). Tarp 66 laisvųjų imtynių ir 33 moterų imtynių atstovų mūsų mokyklos sportininkai laimėjo 4 bronzos medalius. […]

Skaityti toliau...
IMG_20200229_182535

Eglė Valčiukaitė ir Ignas Dambrauskas – Lietuvos jaunimo čempionai!

Vasario 28–29 d. Šiauliuose vyko šalies jaunimo imtynių čempionatas, kuriame sužibėjo Kauno „Gaja“ sportininkai. Du trenerio A. Paplausko auklėtiniai – laisvųjų bei moterų imtynių atstovai – tapo nugalėtojas. Eglė Valčiukaitė, laimėjusi 3 kovas, tapo čempione svorio kategorijoje iki 59 kg. Ignas Dambrauskas, nugalėjęs 4 priešininkus, tapo čempionu svorio kategorijoje iki 79 kg. Sidabro medalį pelnė laisvųjų imtynių atstovas Dominykas Bubnys […]

Skaityti toliau...
E.Stankevicius_Beleniuk-UKR-331

Eividas Stankevičius antrus metus iš eilės Europoje 5-tas

Vasario 10-16 d. Italijos sostinėje vykstančiame Europos imtynių čempionate Kauno sporto mokyklos „Gaja“ graikų-romėnų imtynių atstovas Eividas Stankevičius svorio kategorijoje iki 87 kg tarp 19 dalyvių iškovojo  5 –ą vietą. Kaunietis lamėjo 2 kovas iš 4. Pasak sportininko trenerio S. Liaugmino, burtai Eividui lėmė stiprius ir tituluotus varžovus. „Ypač maloniai nustebino pirmoji pergalė prieš serbą (8:3), kuris yra du kartus […]

Skaityti toliau...

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content