Apie mokyklą

2014-01-05 Atnaujinta: 2020-07-14

Kviečiame lankyti treniruotes Kauno sporto mokykloje „Gaja“

Mokykloje dirba kvalifikuoti, didelę patirtį turintys, energingi treneriai. Kiekvienas vaikas, norintis sportuoti ir ieškantis veiklos, atras savo mėgstamą užsiėmimą!

Ateik, susipažink, pasirink!

Jei nori būti ištvermingas, disciplinuotas, greitas, lenktyniauti  su vėju, patinka technika  – rinkis dviračių sportą.

Mėgsti žaidimus, esi azartiškas kovotojas, judrus, greitas – stalo teniso, badmintono, žolės riedulio, beisbolo, regbio ir rankinio treneriai pasiruošę tau padėti.

Nori ramesnio, intelektualesnio užsiėmimo, pamankštinti ne tik raumenis, bet ir smegenis – tau tiks šaškės arba šachmatai.

Mėgsti gamtą, norisi  pabėgioti ir pagalvoti – orientavimosi sporto specialistai tikrai neleis nuobodžiauti.

Jei žaviesi istorija ir tokiais personažais, kaip Robinas Hudas ar D’Artanjanas – rinkis šaudymą iš lanko, fechtavimosi sportą, kulkinį šaudymą pistoletu arba šautuvu.

Nori įvairiapusiškai lavinti savo kūno lankstumą ir jėgą, sieki būti atkaklus, stiprus, turėti stabilią ir dinamišką nervų sistemą ir tvirtą valią – rinkis vieną iš  olimpinių dvikovinių sporto šakų. Bokso, dziudo,  graikų–romėnų, laisvųjų imtynių ir tekvondo treneriai supažindins su pasirinkta sporto šaka ir įkvėps siekti olimpinių aukštumų.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content