Teisės aktų pažeidimai

2022-02-03 Atnaujinta: 2023-02-17

2022 m. Kauno sporto mokykloje „Gaja“ užfiksuoti 4 darbo pareigų pažeidimai.

Du darbuotojai pažeidė Kauno sporto mokyklos „Gaja“ Darbo tvarkos taisyklių 34 punktą, neinformavę atsakingo darbuotojo apie direktoriaus įsakymų nevykdymą. Pažeidimą padarę darbuotojai buvo įspėti, kad už pakartotinį tokį patį darbo pareigų pažeidimą, jei šis pažeidimas bus padarytas per ateinančius 12 mėnesių nuo pirmojo pažeidimo nustatymo dienos, galimas darbo sutarties nutraukimas darbdavio iniciatyva dėl darbuotojo kaltės.

Vienas darbuotojas pažeidė Kauno sporto mokyklos „Gaja“ Darbo tvarkos taisyklių 97, 98 punktus ir 313.25 punkto papunktį, atsinešdamas į įstaigos patikėjimo teise valdomas patalpas pašalinį daiktą, dėl neatsargaus veikimo neracionaliai ir netaupiai naudodamas elektros energiją ir neinformuodamas įstaigos vadovo apie iš trečiųjų asmenų gautą vertingą dovaną (materialųjų turtą), susijusią su tikslu darbuotojui šią dovaną naudoti vykdant savo pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas. Pažeidimą padaręs darbuotojas buvo įspėtas, kad už pakartotinį tokį patį darbo pareigų pažeidimą, jei šis pažeidimas bus padarytas per ateinančius 12 mėnesių nuo pirmojo pažeidimo nustatymo dienos, galimas darbo sutarties nutraukimas darbdavio iniciatyva dėl darbuotojo kaltės.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content