Komisijos ir darbo grupės

2022-02-04 Atnaujinta: 2022-02-04

Kauno sporto mokyklos „Gaja“ komisijos

  • 2021 metų ryškiausių mokyklos bendruomenės narių pagerbimo renginio vykdymo komisija:

– direktoriaus pavaduotoja ugdymui Inga Navickienė – pirmininkė;

– referentė Jūratė Morkūnienė – sekretorė;

– administratorius Algimantas Dambrauskas – narys;

– šachmatų treneris Donatas Vaznonis – narys;

– vyriausioji specialistė Ernesta Balkūnienė – narė.

  • Sportininkų pašalinimo iš mokyklos komisija:

– vyriausiasis specialistas Giedrius Narakas – pirmininkas;

– vyriausioji specialistė Ernesta Balkūnienė – pirmininko pavaduotoja;

– sportininkų apskaitos specialistė Karolina Mažučiūnienė – sekretorė;

– šachmatų treneris Donatas Vaznonis – narys;

– šaudymo sporto trenerė Virginija Karandienė – narė;

– bokso treneris Marius Narkevičius – narys;

– rankinio trenerė Viktorija Kijauskaitė – narė.

  • Inventorizacijos, atsargų panaudojimo ir ūkinio inventoriaus atidavimo naudoti komisija:

– vyriausiasis specialistas Giedrius Narakas – komisijos pirmininkas;

– vyriausioji specialistė Ernesta Balkūnienė – narė;

– sportininkų apskaitos specialistė Karolina Mažučiūnienė – narė.

  • Viešųjų pirkimų komisija:

– vyriausiasis specialistas Giedrius Narakas – komisijos pirmininkas;

– personalo specialistė Justina Petraškevičienė – komisijos sekretorė;

– vyriausioji specialistė Ernesta Balkūnienė – narė.

Kauno sporto mokyklos „Gaja“ darbo grupės

  • Darbo grupė dėl priėmimo į sporto mokyklą tvarkos:

– sportininkų apskaitos specialistė Karolina Mažučiūnienė – pirmininkė;

– vyriausiasis specialistas Valdas Šidlauskas – sekretorius;

– šaudymo sporto trenerė Raminta Pauliukevičienė – narė;

– graikų-romėnų imtynių treneris Mantas Kazimieras Sinkevičius – narys;

– administratorius Algimantas Dambrauskas – narys.

  • Darbo grupė dėl sportinio ugdymo organizavimo:

– vyriausiasis specialistas Giedrius Narakas – pirmininkas;

– vyriausiasis specialistas Valdas Šidlauskas – sekretorius;

– rankinio treneris Albertas Mazeliauskas – narys;

– Donatas Vaznonis, šachmatų treneris – narys;

– rankinio trenerė Aušra Žalienė – narė;

– regbio treneris Augustas Muliuolis – narys;

– stalo teniso trenerė Gabrielė Matukaitytė-Klimienė – narė.

  • Darbo grupė mobingo, psichologinio smurto apraiškos atvejams tirti:

– personalo specialistė Justina Petraškevičienė – pirmininkė;

– stalo teniso treneris Rolandas Stasiulis – pirmininko pavaduotojas;

– sportininkų apskaitos specialistė Karolina Mažučiūnienė – sekretorė;

– šachmatų treneris, darbo tarybos pirmininkas, Donatas Vaznonis – narys;

– regbio treneris Augustas Muliuolis – narys.

  • Darbo grupė dėl saugaus sportavimo taisyklių parengimo:

– vyriausiasis specialistas Valdas Šidlauskas – pirmininkas;

– vyriausiasis specialistas Giedrius Narakas – sekretorius;

– rankinio trenerė Vytautė Lodaitė – narė;

– bokso treneris Vidas Bružas – narys;

– dziudo trenerė Lolita Dudėnienė – narė.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content