Titas Laurinavičius tapo jaunučių plento dviračių čempionu

2022-06-08 Atnaujinta: 2022-06-08
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Utenoje ir Balninkuose (Molėtų r.) surengtame Lietuvos vaikų (13-14 metų) ir jaunučių (15-16 metų) dviračių plento čempionate Kauno sporto mokyklos „Gaja“ sportininkai iškovojo 3 medalius.

Titas Laurinavičius laimėjo jaunučių vaikinų grupines lenktynes 46 km ilgio trasoje. Titas taip pat pelnė sidabro medalį 10 km ilgio trasoje asmeninėse lenktynėse laikui. Grupinėse lenktynėse 36 km trasoje Jonas Venckūnas užėmė 2 vietą.

Sveikiname sportininkus ir trenerį Gintautą Volungevičių!