Šaudymo sporto vaikų čempionatas

2022-06-08 Atnaujinta: 2022-06-08
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Gegužės  31 d. Kaune, o birželio 1 d.  Vilniuje vyko Lietuvos vaikų komandinis-asmeninis šaudymo sporto čempionatas.

Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai bendroje įskaitoje iškovojo 13 komplektų medalių.

Asmeninėje įskaitoje šaudant  į apvalų taikinį pirmą vietą tarp merginų laimėjo Auksė Jablonskaitė (tren. V.Karandienė), o komandinėje įskaitoje Auksė Jablonskaitė, Junija Fiodorovaitė ir Urtė Senvaitytė iškovojo 2-ą vietą.

Tame pačiame pratime tarp vaikinų tarpe asmeninėje įskaitoje Jonas Grinevičius (tren. R.Pauliukevičienė) iškovojo 2-ą vietą, o Jokūbas Speičys  (tren.V.Karandienė) užėmė 3-ią vietą. Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo mūsų auklėtiniai Jonas Grinevičius, Erikas Turskis ir Simonas Papievis. Antrąją vietą laimėjo „Gaja“  II komanda : Jokūbas Speičys, Meidas Paulauskas ir Mantas Matusevičius. Trečia vieta atiteko „Gaja“ III komandai : Lukui Cibulskiui, Matui Cickevičiui ir Vėjui Poneliui.

Merginų tarpe pratime į pasirodantį taikinį asmeninėje įskaitoje Auksė Jablonskaitė (tren. V.Karandienė) iškovojo  trečiąją vietą, o komandinėje įskaitoje merginų komanda (Auksė Jablonskaitė, Smiltė Ruzgaitė ir Junija Fiodorovaitė) laimėjo antrą vietą.

Tame pačiame pratime vaikinų tarpe asmeninėje įskaitoje Meidas Paulauskas (tren. V.Karandienė) iškovojo aukso medalį, o Simonas Papievis (tren.  R.Pauliukevičienė) iškovojo bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje auksiniais medaliais pasipuošė „Gaja“ I komanda: Simonas Papievis, Jonas Grinevičius ir Erikas Turskis. Antros vietos prizininkais tapo „Gaja“ II komanda: Meidas Paulauskas, Jokūbas Speičys ir Mantas Matusevičius.

Šautuvo rungtyje pratime gulint merginų tarpe asmeninėje įskaitoje Goda Švabauskaitė (tren.V.Pabalienė) iškovojo bronzos medalį , o komandinėje įskaitoje Goda Švabauskaitė, Žemyna Biržinytė ir Monika Olchovikaitė iškovojo sidabro medalius.

Šautuvo rungtyje pratime gulint ir klūpint asmeninėje įskaitoje Goda Švabauskaitė užėmė antrą vietą, o Kauno „Gaja“ I komanda: Goda Švabauskaitė, Žemyna Biržinytė ir Monika Olchovikaitė iškovojo sidabro medalius.

Sveikiname jaunuosius šaulius iškovojus tiek daug medalių. Gerai padirbėjote, jūs ir trenerės!