Lietuvos komandiniame šaudymo čempionate „Gaja“ atstovams teko sidabras ir bronza

2022-06-15 Atnaujinta: 2022-06-15
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Birželio 11-12 d. Rokiškyje vykusiame šaudymo mažo kalibro ginklais Lietuvos komandiniame čempionate Kauno 1-oji moterų pistoleto komanda rungtyje 30+30 iškovojo sidabro medalius. Šios komandos sudėtyje buvo sporto mokyklos „Gaja“ šaulė Goda Bilskytė (tren. V.Karandienė).

Vyrų šautuvo komandinėje įskaitoje pratime 60 šūvių gulit bronzos medalį iškovojo Kauno miesto 1-oji komanda, kurios sudėtyje buvo mūsų sporto mokyklos auklėtiniai Džiugas Morkūnas ir Airidas Kalesninkas (tren. V.Pabalienė/T.Klimova).

Sveikiname sportininkus ir jų treneres!