TOP-12 jaunių pirmenybėse Aleksandras Chmelevskis iškovojo auksą

2022-04-05 Atnaujinta: 2022-04-05
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Balandžio 2 d. Vilniuje vyko Lietuvos pajėgiausių jaunių ir jaunučių stalo teniso TOP-12 pirmenybės. Jaunių vaikinų amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Aleksandras Chmelevskis. Finale jis rezultatu 4-2 nugalėjo kitą mūsų sporto mokyklos auklėtinį Vilių Kavaliauską, kuriam atiteko sidabro medalis. Abiejų sportininkų treneris – R. Stankevičius.

Jaunučių grupėje tarp Kauno sporto mokyklos „Gaja” atstovų geriausiai pasirodė sidabro medalį iškovojusi Eivilė Abramavičiūtė (tren. R. Stasiulis).

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius su puikiais rezultatais!