Šaudymo sporto vaikų čempionate iškovota net 12 medalių komplektų

2022-04-06 Atnaujinta: 2022-04-06
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Balandžio 1-2 d. Kaune vyko šaudymo pneumatiniais ginklais Lietuvos vaikų komandinis–asmeninis čempionatas. Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai iškovojo net 12 medalių komplektų.

Pistoleto rungtyje asmeninėje įskaitoje aukso medalį iškovojo trenerės V.Karandienės auklėtinė Auksė Jablonskaitė, o sidabras atiteko Urtei Senvaitytei (tren. R.Pauliukevičienė).

Vaikinų tarpe šioje rungtyje sidabro medalį iškovojo Jonas Grinevičius (tren. R.Pauliukevičienė),o bronza atiteko Jokūbui Speičiui (tren.V.Karandienė).

Komandinėje pistoleto rungtyje „Gaja“ merginų komanda (Auksė Jablonskaitė ,Elija Eidukynaitė ir Junija Fiodorovaitė) iškovojo aukso medalius.

„Gaja“vaikinų komanda (Jokūbas Speičys, Meidas Paulauskas ir Daugirdas Vaitkevičius) taip pat iškovojo aukso medalius, o sidabras atiteko kitai „Gaja“ berniukų komandai (Jonui Grinevičiui, Erikui Turskiui ir Elijui Germanavičiui).

Šautuvo pratime asmeninėje įskaitoje sidabro medalį iškovojo Linas Morkūnas, kurį treniruoja trenerė V.Pabalienė, o merginų tarpe trečios vietos medaliu pasipuošė Monika Olchovikaitė (tren.V.Pabalienė).

Komandinėje šautuvo rungtyje „Gaja“ merginų komanda (Monika Olchovikaitė, Žemyna Biržinytė ir Goda Švabauskaitė) iškovojo sidabro  medalius, o bronza atiteko taip pat mūsų sporto mokyklos auklėtinėms ( Ievai Petrauskaitei, Samantai Loretai Bulovaitei ir Kailai Viktorijai Bulovaitei).

Vaikinų šautuvo komanda  ( Linas Morkūnas, Eimantas Dornykas ir Matas Strakšys) iškovojo sidabro medalius.

Sveikiname  jaunuosius šaulius ir jų treneres! Puikus pasirodymas!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content