Lietuvos orientavimosi taurės nugalėtojais tapo keturi „Gaja“ sportininkai!

2021-10-22 Atnaujinta: 2021-10-22
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Spalio 16-17 d. Palangoje vyko Lietuvos orientavimosi sporto taurės varžybos. Moterų elito grupėje pirmą vietą iškovojo Teklė Emilija Gvildytė! M-18 amžiaus grupėje pirma vieta atiteko Nedai Davidavičiūtei, trečia – Ugnei Skučaitei. M-14 grupėje Erika Matulionytė buvo trečia.

Vyrų elito grupėje nugalėtoju tapo Algirdas Bartkevičius. V-18 amžiaus grupėje Tadas Dementavičius taip pat užėmė pirmą vietą. V-16 grupėje antras buvo Kasparas Murėnas. V-14 grupėje Matas Janavičius užėmė trečią vietą ir V-12 grupėje Aleksas Murėnas buvo antras.

Sveikiname Kauno sporto mokyklos „Gaja“ orientacininkus bei jų trenerius – puikūs rezultatai, dėkojame ir didžiuojamės!