Aironas Survila – tarptautinio tekvondo turnyro Olandijoje nugalėtojas

2021-10-25 Atnaujinta: 2021-10-25
Kauno sporto mokykla „GAJA“

2021 m. spalio 23-24 d. vyko tarptautinis G-1 tekvondo turnyras  „Dutch Open 2021“ Eindhovene (Olandija).

Spalio 23 d. pirmosios kovas pradėjo suaugusiųjų grupėje dalyvavusios kovotojos Klaudija Tvaronavičiūtė (sv. kat. iki 57 kg) ir Gerda Gaižauskaitė (sv. kat. iki 62 kg) (tren. Aurimas Masys). Klaudija pirmoje kovoje nugalėjo Vokietijos sportininkę J. Richter, antroje kovoje, siekiant iškovoti medalį, mūsų sportininkei pritrūko vienos tikslios atakos, kas nulėmė Olandijos sportininkės B. Schoenmakers pergalę,  o mūsų kovotoja turnyre užėmė aukštą 5 –ąją vietą.

Itin nepalankūs burtai lėmė, jog G. Gaižauskaitė jau pirmoje kovoje turėjo susitikti su iraniete Kimia Alizadeh Zenoorin, tituluota 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja, kuri buvo  pranašesnė.

Sekmadienį (spalio 24 d.)  kovas tęsė jaunučių ir jaunių amžiaus grupėje kovojantys sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai: Aironas Survila (sv. kat.iki 53 kg), Paulina Maminskaitė (sv. kat. iki 55 kg) (tren. A. Masys).  P. Maminskaitė efektyviai pradėjusi kovą, jos pabaigoje perleido iniciatyvą ir teko pripažinti Norvegijos  kovotojos Amina Hammich  pranašumą.

Tuo tarpu Aironas nepaliko jokių šansų savo varžovams, pirmoje kovoje  įveikė airį Rocco Genockey, antroje kovoje Belgijos kovotoją Noah Lemmens, finalinėje kovoje užtikrintai įveikė Rusijos sportininką Nikitą Tsaranov ir tapo turnyro nugalėtoju.

Sveikinimai Aironui Survilai ir treneriui Aurimui Masiui!