„Gaja“ kalnų dviratininkai vėl tapo „Maratony Kresowe“ žvaigždėmis

2021-10-21 Atnaujinta: 2021-12-04
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Nuo gegužės iki spalio mėn. turistinėse vietovėse šiaurės rytų Lenkijoje vyko jau daugiau kaip 10 metų organizuojamas tarptautinis kalnų dviračių maratonas „Maratony Kresowe“. Lietuvai jame atstovavo geriausiu šio maratono dviratininku ne vienerius metus pripažintas Kauno sporto mokyklos „Gaja“ treneris Šarūnas Pacevičius su savo auklėtiniais. Po 8 „Maratony Kresowe“ etapų mūsų sporto mokyklai svarbias pergales iškovojo šie dviratininkai:

nugalėtoja pusės maratono trasoje tapo Aistė Butautaitė (tiek atviroje, tiek ir 15-24 m. grupėse);

4 vietą maratone užėmė Ąžuolas Butautas (25-34 m. grupėje);

1 vietą maratone taip pat iškovojo treneris Šarūnas Pacevičius (25-34 m. grupėje), 3 vietą Š. Pacevičius laimėjo atviroje grupėje.

Paskutiniame maratono etape, kuris vyko Augustave, balansinių dviratukų klasėje iki 4 metų amžiaus grupėje 1 vieta atiteko būsimai mūsų sporto mokyklos žvaigždei Tomui Pacevičiui. Vaikų iki 6 m. grupėje 5 vietą užėmė Audrius Zigmantas Butautas. Pusės maratono trasoje Aistė Butautaitė užėmė 2 vietą (atviroje grupėje). Domas Butkus šioje trasoje užėmė 3 vietą, o Deividas Stankevičius – 5 vietą (15-16 m. grupėje), Ariel Gribovskij – 2 vietą (9-10 m. grupėje). Maratone 5 vietą užėmė Ąžuolas Butautas, 3 vietą iškovojo treneris Šarūnas Pacevičius (abu 25-34 m. grupėje).

Sveikiname trenerį ir sportininkus su puikiais maratono rezultatais! Didžiuojamės, kad jau ne pirmus metus skinate laurus „Maratony Kresowe“.