Pirmasis naujo sezono šaulių startas – tarptautiniame turnyre Lenkijoje

2021-10-20 Atnaujinta: 2021-10-20
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Spalio 12-13 d. Lenkijos mieste Balstogėje jau 11-tą kartą vyko tarptautinis šaudymo sporto turnyras „Memorial Patrika Jakubowskiego“. Šiame turnyre mūsų sporto mokyklą atstovavo ir tuo pačiu naują sezoną pradėjo trenerės Virginijos Pabalienės auklėtiniai. Čia puikiai sekėsi jaunių kategorijoje šaudžiusiam Džiugui Morkūnui – jis tapo čempionu! Jaunučių grupėje Majus Petrauskas iškovojo 2-ą vietą, Linas Morkūnas buvo 4-tas, Mantas Jankelis – 5-tas. Teodoras Žalkauskas jaunimo grupėje užėmė taip pat 5-ą vietą.