Jonas Venckūnas plento čempionate pasipuošė auksu ir sidabru

2021-09-07 Atnaujinta: 2021-09-07
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugpjūčio 4-5 d. Ignalinoje vykusiame Lietuvos vaikų ir jaunučių plento čempionate sublizgėjo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ dviratininkas Jonas Venckūnas (tren. G. Volungevičius), kuris pelnė net du medalius – aukso ir sidabro. Grupinėse lenktynėse 27 kilometrų trasą Jonas įveikė per 49 min. 1 s ir tapo čempionu. Asmeninėse lenktynėse laikui 10 km trasą įveikęs per 17 min. 1 s J. Venckūnas užėmė antrą vietą.

Sveikiname Joną Venckūną ir jo trenerį! Puikiai padirbėjote ir pademonstravote aukštą sportinį lygį!