Šiaurės šalių fechtavimo suaugusiųjų čempionate moterų komanda laimėjo sidabrą

2021-09-07 Atnaujinta: 2021-09-07
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugsėjo 4-5 d. Malmėje (Švedija) vyko Šiaurės šalių fechtavimo suaugusiųjų čempionatas. Jame dalyvavo 10 Lietuvos sportininkų, tarp jų 2 Kauno sporto mokyklos „Gaja“ fechtuotojai – Viktė Ažukaitė (tren. R. Ažukienė) ir Arnas Salokas (tren. R. Rimgailienė). Sportininkai kovėsi asmeninėse ir komandinėse varžybose.

Komandinėse varžybose moterų komanda (Olivija Mašalo, Viktė Ažukaitė, Lurdė Grabovskytė, Aušrinė Šimkutė) pagal asmeninių varžybų reitingą gavo 1-ąjį reitingą komandinėse, tad iš karto pateko į 8-uką. Įveikusios švedes „DIF Stokholm“ 45:36 ir kitą Švedijos komandą „LFK Linkoping“ 45:35 pateko į finalą. Finale lietuvių komanda pralaimėjo vos vienu tašku 35:34 švedėms „FFF Stockholm“ ir pasipuošė sidabro medaliais. Užimta antra vieta tarp 11 komandų.

Vyrų komanda (Leonardas Kalininas, Makar Lozenko, Tomas Makarovas, Arnas Salokas) dėl patekimo į 8-uką įveikė Danijos komandą “Hellerup FK 2“ 45:41 ir pralaimėjo Lenkijos vyrų komandai “Warszawianka“ 45:35 dėl patekimo į pusfinalį. Įveikę danus „Hellerup FK 3“ 45:31 ir švedus „FFF Stockholm“ 45:38 laimėjo 5-ą vietą tarp 24 komandų.

Asmeninėse varžybose Viktė Ažukaitė užėmė 11 vietą, o Arnas Salokas – 17 vietą.

Sveikiname sportininkus su puikiu pasirodymu!

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content