Tarptautiniame tekvondo turnyre mūsų sportininkės liko per žingsnį nuo medalių

2021-09-02 Atnaujinta: 2021-09-02
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugpjūčio 29 d. Klaudija Tvaronavičiūtė ir Gerda Gaižauskaitė (tren. Aurimas Masys) dalyvavo tarptautiniame G1 tekvondo turnyre Taline.

Burtai lėmė, jog G. Gaižauskaitė (-62 kg) pirmojoje kovoje susitiko su Norvegijos sportininke Kaja Husby Hansen. Kova buvo itin atkakli, jos nugalėtoja paaiškėjo tik po pratęsimo, kurio metu Gerda įrodė savo pranašumą. Kovoje dėl medalio G. Gaižauskaitei pritrūko kelių tikslių atakų. Tai nulėmė Belgijos sportininkės Lies Vicca pergalę. Belgė turnyre iškovojo bronzos medalį, o turnyro nugalėtoja tapo kroatė  Bruna Vuletič.

K. Tvaronavičiūtė (-57 kg), turėdama 2 reitingą turnyre laukė Serbijos ir Danijos sportininkių kovos baigties, po kurios paaiškėjo, jog Klaudija susitiks su Serbijos sportininke.  Kova buvo graži ir atkakli, Klaudija per paskutinį raundą atidavė visas jėgas ir užtikrintai laimėjo. Mūsų sportininkė kovoje dėl medalio nusileido tituluotai kovotojai iš Jungtinių Amerikos Valstijų Faith Dillon, kuri tapo turnyro nugalėtoja.

Abi trenerio A. Masio auklėtinės tarptautiniame  G1 tekvondo turnyre užėmė 5- ąsias vietas.

Dėkojame už gražias ir atkaklias kovas ir linkime sėkmės rugsėjo 11-12 d. vyksiančiame  tarptautiniame G-1 tekvondo turnyre Varšuvoje Lenkijoje.