„Gaja“ atstovai tapo nugalėtojais Lietuvos orientavimosi sporto sprinto čempionate

2021-05-12 Atnaujinta: 2021-05-12
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Savaitgalyje Panevėžyje vyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionato sprinto ir mišrių sprinto estafečių rungtys. Jose dalyvavo gausi Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinių komanda. Šeštadienį sprinto rungtyje stipriausių vyrų grupėje čempionu tapo mūsų mokyklos atstovas Algirdas Bartkevičius. Nuo jo tik 1 sekundę atsiliko kitas mūsiškis Jonas Vytautas Gvildys. Merginų tarpe čempionių titulas atiteko net dviem sportininkėms, tarp jų mūsiškė Teklė Emilija Gvildytė.

Moksleivių grupėse čempionais tapo Aleksas Murėnas (V12), Osvaldas Kazlauskas (V18), Tadas Dementavičius (V20) ir Ugnė Liegutė (M20). Sidabro medaliais pasipuošė Gabija Stankevičiūtė (M14), Kasparas Murėnas (V16), Rokas Lipnickas (V23) ir Ugnė Gineikaitė (M23).

Bronzos medaliai įteikti Taurui Drulei (V12), Juliui Gineikai (V16) ir Austei Skaisgirytei (M20).

Sekmadienį vyko mišrių sprinto estafečių rungtis. Komandą sudarė po du vaikinus ir dvi merginas. Vaikų, jaunučių ir jaunių grupėse iškovojome 3 sidabro medalius, keturiolikmečių grupėje: Erika Matulionytė, Aras Drulia, Joris Koroliovas, Gabija Stankevičiūtė, šešiolikmečių: Augustė Skundaitė, Julius Gineika, Domas Venckus, Elada Zasčiurinskaitė ir aštuoniolikmečių: Benedikta Deveikytė, Osvaldas Kazlauskas, Kasparas Murėnas, Aistė Dementavičiūtė.

Patys mažiausi sporto mokyklos vaikai (Emilija Borusevičiūtė, Nojus Marcinkevičius, Nauris Radvilavičius, Viktorija Stašinskaitė) iškovojo bronzos medalius.

Sveikiname čempionato nugalėtojus, prizininkus bei jų trenerius!