Iš šaudymo pneumatiniais ginklais čempionato – 5 sidabro ir du bronzos medaliai

2021-03-15 Atnaujinta: 2021-03-15
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 13-14 d. Alytuje vyko Lietuvos šaudymo sporto asmeninis-komandinis čempionatas pneumatiniais ginklais. Pistoleto rungtyje vyrų asmeninėje įskaitoje Nojus Arnoldas Milinis iškovojo 3 vietą (tren. M.Griška). Komandinėje įskaitoje tiek „Gaja“ vyrų pistoleto komanda (Nojus Arnoldas Milinis, Gintautas Pucilauskas, Andrius Darulis), tiek ir moterų pistoleto komanda (Justina Ramanauskaitė, Vaida Trakimaitė, Goda Bilskytė)  užėmė 2-ąsias vietas.

Šautuvo rungtyje, moterų asmeninėje įskaitoje trenerės T. Klimovos auklėtinėms teko sidabras ir bronza. Greta Ramonaitė užėmė antrą vietą, o Laura Viederytė – trečią. Komandinėje įskaitoje „Gaja“ moterų šautuvo komanda (Greta Ramonaitė, Laura Viederytė, Justina Jančiulevičiūtė) bei „Gaja“ vyrų šautuvo komanda (Tomas Simokaitis, Džiugas Morkūnas, Majus Petrauskas) užėmė 2-ąsias vietas.