Gelmius Adomkevičius D. Pozniako vardo turnyre iškovojo auksą!

2021-03-15 Atnaujinta: 2021-03-15
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 10-13 d. Vilniuje vyko pirmojo Lietuvos olimpinio čempiono Dano Pozniako vardo tarptautinis jaunimo bokso turnyras. Pirmą kartą istorijoje D. Pozniako turnyre buvo surengtos ir merginų varžybos. Iš viso jame kovojo 55 vaikinai ir 11 merginų iš 8 valstybių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos, Čekijos, Slovakijos ir Ispanijos. Lietuviai šiose varžybose iškovojo 3 aukso medalius, vienas iš nugalėtojų – Kauno sporto mokyklos „Gaja“ atstovas Gelmius Adomkevičius (91 kg), kuris finale taškais 5:0 nugalėjo varžovą iš Akmenės.  Gelmiaus treneris –  Vidas Bičiulaitis.

Mūsų mokyklos atstovai D. Pozniako turnyre taip pat pelnė 3 sidabro bei 2 bronzos medalius.

Antrąsias vietas iškovojo:

Viltė Savickaitė (54 kg) – tren. R. Plūkas;

Gabrielius Savickas (81 kg) – tren.V. Bružas;

Nojus Ivanauskas (+91 kg) – tren. V. Bičiulaitis.

Bronzos medaliai atiteko:

Augustui Garmui (91 kg) – tren. V. Bičiulaitis;

Nedui Gudomskui (64 kg) tren. V. Bičiulaitis.

Kauno sporto mokykla „Gaja“ sveikina tarptautinio turnyro prizininkus ir jų trenerius!