Sportininkai įvertino mūsų mokykloje gaunamų paslaugų kokybę

2022-12-21 Atnaujinta: 2022-12-21
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Gruodžio mėnesį SM „Gaja” paprašė savo sportininkų užpildyti apklausą, kuri padėjo nustatyti mokyklos teikiamų paslaugų kokybę.

Apklausoje dalyvavo beveik 300 sportininkų, kurių amžiaus vidurkis siekė kiek daugiau nei 14 metų. Aktyviausiai apklausą pildė rankinio, bokso ir orientavimosi sporto atstovai.

Treniruočių sąlygas sportininkai vertino labai gerai (9 balai iš 10 galimų). Daugiausiai pagyrimų sulaukė mūsų šaunieji treneriai, kurių pastangos neliko nepastebėtos – vidutinis trenerio darbo įvertinimas siekė 9,4 balo iš 10 galimų. Sportininkai išskyrė specialistų profesionalumą, bendravimo įgūdžius, tikslų iškėlimą, asmeninį palaikymą, taip pat aukštai įvertino trenerių rodomą pagarbą auklėtiniams bei sugebėjimą palaikyti tvarką treniruočių metu.

9,3 sportininkų iš 10 rekomenduotų mūsų sporto mokyklą savo draugams, o bendroji treniruočių kokybė siekė taip pat puikų įvertinimą 9/10.

Siekiant ateityje vaikus skatinti domėtis ne tik savo sporto šakų atstovų pasiekimais, bet ir kitų SM „Gaja” sportininkų laimėjimais, apklausos metu buvo pasidomėta ir jaunimo tarpe populiariausiomis soc. tinklų platformomis, kuriose sieksime suburti visą mokyklos bendruomenę.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content