Simonas Viliūlis tapo R. Bagdono tarptautinio turnyro nugalėtoju

2022-11-15 Atnaujinta: 2022-11-15
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Šiauliuose finišavo jubiliejinis dvidešimtasis tarptautinis pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių jaunimo turnyras. Varžybose rungėsi graikų-romėnų ir moterų imtynių stiliaus atletai ir atletės, lietuviai iškovojo šešis aukso apdovanojimus.

Klasikų turnyre pirmąją vietą užėmė ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ atstovas S. Viliūlis, kuris buvo stipriausias svorio kategorijoje iki 97 kilogramų.

Tarptautiniame turnyre Šiauliuose kovojo 74 sportininkai ir sportininkės iš dvylikos valstybių.