Šaudymo sporto Karininko Antano Juozapavičiaus taurėje puikūs mūsų sportininkų pasirodymai

2022-10-25 Atnaujinta: 2022-10-26
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Alytuje įvyko šaudymo sporto A. Juozapavičiaus taurės varžybos, kuriose SM „Gaja“sportininkai iškovojo net 20 komplektų medalių.

Šautuvo pratime Kauno SM“Gaja „ sportininkai išsivežė visas galimas prizines vietas: pirma vieta-Džiugas Morkūnas, antra vieta –Majus Petrauskas, trečia vieta-Linas Morkūnas. Visus sportininkus treniruoja trenerė Virginija Pabalienė.
Šiame pratime 2007 ir jaunesnių grupėje pirmąją vietą iškovojo Linas Morkūnas (trenerė Virginija Pabalienė).
Komandinėje įskaitoje Kauno m. SM „Gaja“ pirmoji komanada: Džiugas Morkūnas, Majus Petrauskas ir Lukas Biržinis iškovojo pirmąją vietą, o Gajos antroji komanda: Linas Morkūnas, Ignas Megelinskas ir Pijus Šliumpa iškovojo antrąją vietą.
Šautuvo pratime merginų tarpe pirmąją vietą iškovojo Gabija Selelionytė, antąją vietą Monika Olchovikaitė (trenerė Virginija Pabalienė).
Šiame pratime 2007 ir jaunesnių grupėje pirmąją vietą iškovojo Monika Olchovikaitė, o trečiąją Žemyna Biržinytė (trenerė Virginija Pabalienė).
Komandinėje įskaitoje Kauno m. SM „Gaja“ pirmoji komanada: Gabija Selelionytė, Monika Olchovikaitė ir Deimantė Selelionytė iškovojo pirmąją vietą, o Gajos antroji komanda: Žemyna Biržinytė, Goda Švabauskaitė ir Ieva Petrauskaitė iškovojo trečiąją vietą (trenerė Virginija Pabalienė).
Pistoleto pratime vaikinų tarpe Kauno SM“Gaja „ sportininkai Arnoldas Mokejevas iškovojo antrą vietą , o Jonas Grinevičius – trečią ( trenerė Raminta Pauliukevičienė).
Šiame pratime 2007 ir jaunesnių grupėje pirmąją vietą iškovojo Arnoldas Mokejevas, antrą vietą-Jonas Grinevičius ( trenerė Raminta Pauliukevičienė)
Komandinėje įskaitoje Kauno m. SM „Gaja“ pirmoji komanada: Arnoldas Mokejevas, Jonas Grinevičius ir Erikas Turskis iškovojo antrąją vietą(trenerė Raminta Pauliukevičienė), o Gajos antroji komanda Jokūbas Speičys, Mantas Matusevičius ir Elijas Germanavičius iškovojo trečiąją vietą (trenerė Virginija Karandienė).
Pistoleto pratime merginų tarpe 2007 ir jaunesnių grupėje Junija Fiodorovaitė iškovojo pirmąją vietą (trenerė Virginija Karandienė).
Komandinėje įskaitoje Gabrielė Nikitinaitė, Viktorija Eizentaitė (trenerė Raminta Pauliukevičienė) ir Junija Fiodorovaitė (trenerė Virginija Karandienė) iškovojo trečiąją vietą.