Tekvondo kovotoja Klaudija Tvaronavičiūtė iškovojo teisę dalyvauti prestižiniame Grand Prix turnyre

2022-05-05 Atnaujinta: 2022-05-05
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Sveikiname mūsų sportininkę Klaudiją Tvaronavičiūtę (tren. Aurimas Masys) iškovojusią teisę dalyvauti prestižiniame „Grand Prix“ G6  turnyre, kuris vyks š.m. birželio 3-5 d. Romoje (Italijoje). „Grand Prix“ G6   laikomas prestižiniu turnyru, kadangi jame teisę dalyvauti turi tik TOP 32 stipriausi pasaulyje kovotojai iš dviejų svorio kategorijų (Klaudijos atveju stipriausios pasaulyje kovotojos  iš 53 ir 57 kg svorio kategorijų). Sportininkas papuolęs į šį turnyrą laikomas elitiniu kovotoju. Tarp šių sportininkų vyksta didžiausia kova dėl patekimo į olimpiadą. Šis turnyras yra  puiki galimybė papildyti reitingo taškų kraitį.

Didžiuojamės mūsų sportininkės Klaudijos ir jos trenerio Aurimo pasiekimu ir linkime iškovoti kuo daugiau reitingo taškų Grand Prix G 6 turnyre.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Asmens duomenų apsauga
Sutinku     × Uždaryti

Skip to content