Iš vieno stipriausių Europos dziudo turnyrų mokyklos sportininkai grįžo su medaliais

2022-05-06 Atnaujinta: 2022-05-06
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Balandžio 29 – gegužės 2 d. Vengrijoje Budapešte vykusiame dziudo turnyre dalyvavo apie 2500 sportininkų iš daugiau kaip 20 pasaulio šalių. Po varžybų sportininkai kaupė patirtį treniruočių stovykloje. „Didelis džiaugsmas, kad iš tokio didelio turnyro grįžtame ne tik pasisėmę patirties, bet ir iškovoję medalių!“, – sakė trenerė Žana Jakštienė.

Vytautė Einikaitė (48kg) U-18 amžiaus grupėje tapo turnyro vicečempione tarp 21 dalyvio.

Mantas Dobrovolskis (35kg) U-13 amžiaus grupėje iškovojo 3 vietą tarp 29 sportininkų.

Adomas Einikas parodė kovotojo charakterį U-13 amžiaus grupėje iškovojęs 4 pergales ir mažajame finale teisėjų sprendimu nusileidęs Vengrijos sportininkui. Jo svorio kategorijoje dalyvavo 29 sportininkai. Adomas taip pat kovojo ir tarp vyresnių amžiaus grupėje U-15, kur laimėjo 3 pergales ir užėmė 7 vietą tarp 34 dalyvių.

Simonas Bervingis U-15 amžiaus grupėje nugalėjo Ukrainos sportininką, tačiau pralaimėjęs olandui ir Izraelio sportininkui, iš tolimesnių kovų pasitraukė.