Gustas  Morkūnas tapo Europos mokyklų šachmatų čempionu!

2022-05-09 Atnaujinta: 2022-05-09
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Balandžio 21-29 d. Rodo saloje Graikijoje vyko 2022 m. Europos mokyklų šachmatų čempionatas, kuriame dalyvavo trenerio Laimučio Šolio auklėtinis Gustas Morkūnas. Savo amžiaus grupėje U13 surinkęs 7 taškus iš 9 galimų,  jis tarp 24 dalyvių iškovojo 1 vietą. Šis laimėjimas Gustui taip pat  suteikė teisę dalyvauti šių metų Pasaulio mokyklų čempionate.

Gustas taip pat sudalyvavo po kelių dienų toje pačioje vietoje vykusiame Pasaulio kadetų greitųjų ir žaibo čempionatuose. Greitųjų šachmatų čempionate amžiaus grupėje U14 jis surinko 4,5 taško iš 9 galimų ir iškovojo 19 vietą tarp 40 dalyvių. Žaibo čempionate surinkęs 5 taškus iš 9, iškovojo 17 vietą tarp 39 dalyvių.

Sveikiname Gustą Morkūną su puikiu pasirodymu ir pergale!