Sidabras ir bronza iš tarptautinio imtynių turnyro Estijoje

2022-03-30 Atnaujinta: 2022-03-30
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 24-27 d. Estijoje vykusiame tarptautiniame imtynių turnyre „Tallin open 2022“ dalyvavo daugiau nei 20 šalių atstovai, tarp jų ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ graikų-romėnų, laisvųjų ir moterų imtynių atletai.

Graikų-romėnų imtynėse jaunimo amžiaus grupėje Simonas Viliūlis (-97 kg) iškovojo 2 vietą (treneris M.K. Sinkevičius).

Moterų imtynėse jaunimo grupėje Rusnė Vaičiulytė (-65 kg) iškovojo 3 vietą (treneris A. Paplauskas).

Laisvųjų imtynių varžybose Jaunučiu amžiaus grupėje Skomantas Rmkus (-66 kg) iškovojo 3 vietą  (tren. V. Čumakov).

Sveikiname imtynininkus ir dėkojame puikiai atstovaujant sporto mokyklai!