Šaudymo iš lanko čempionate mokyklos jaunių komanda iškovojo čempionų titulą suaugusiųjų grupėje!

2022-03-30 Atnaujinta: 2022-03-30
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 26 d. Alytuje vyko vienos svarbiausių šaudymo iš lanko varžybos Lietuvoje – uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas, pritraukęs apie 130 dalyvių. Čempionate Kauno sporto mokyklos „Gaja“ šauliai pademonstravo puikius rezultatus.

Komandų olimpinių lankų vyrų varžybose triumfavo mūsų sporto mokyklos jauniai lankininkai Vytautas Kazlauskas, Aurimas Salelionis ir Domantas Šuliokas!

Jaunė Diana Perminaitė taip pat tapo Lietuvos čempione!

Jaunučių amžiaus grupėje Augustė Tauraitė užėmė 2 vietą, o Gabrielė Otovčic – 3.

Jauniai Domantas Šuliokas ir Vytautas Kazlauskas užėmė 2-ąsias vietas, o Aurimas Salelionis – 3.

Jaunimui atstovaujanti Simona Leimonaitė užėmė 3 vietą.

Sveikiname šaudymo iš lanko sportininkus bei jų trenerį Igną Morkeliūną su pergalėmis!