Iš Didžiųjų miestų jaunių čempionato boksininkai parvežė net 20 įvairių spalvų medalių

2022-03-28 Atnaujinta: 2022-03-28
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 24-26 d. Šiauliuose vyko Lietuvos didžiųjų miestų jaunių (gim. 2006 m. ir jaunesnių) bokso čempionatas, kuriame dalyvavo 28 Kauno sporto mokyklos „Gaja“ boksininkai. Iškovoti 8 nugalėtojų titulai bei 5 sidabro ir 7 bronzos medaliai.

Nugalėtojais tapo:

Gustė Gataveckaitė (tren. M. Narkevičius);

Adrijana Freitakaitė (tren. M. Narkevičius);

Viltė Polujanckė (tren. M. Narkevičius);

Beatričė Savickaitė (tren. R. Plūkas);

Emilis Lukošius (tren. M. Narkevičius);

Armandas Bagdonavičius (tren. A. Marma);

Marius Mataitis (tren. A. Liudvinavičius);

Stepas Majauskas (tren. A. Liudvinavičius).

Sidabro medalius iškovojo:

Kamilė Kuktelionytė (tren. A. Marma);

Grytė Vyšniauskaitė (tren. V. Sinkevičius);

Jokūbas Baniulis (tren. M. Narkevičius);

Airidas Tvaranauskas (tren. A. Marma);

Lukas Beleckas (tren. V. Sinkevičius).

Bronzą iškovojo:

Aurelija Ašmenaitė (tren. A. Liudvinavičius);

Evaldas Miliūnas (tren. M. Narkevičius);

Emilis Dovidas (tren. M. Narkevičius);

Erikas Povilionis (tren. A. Marma);

Natas Dijokas (tren. A. Marma);

Deilanas Kalvinskas (tren. R. Plūkas);

Vakaris Karpavičius (tren. V. Sinkevičius).

Sveikiname Kauno boksininkus, puikiai pasirodžiusius Šiauliuose! Linkime tokių pat gerų ir dar geresnių rezultatų ateityje.