Beatričė Žilionytė iškovojo auksą vaikų turnyre Lenkijoje

2022-03-07 Atnaujinta: 2022-03-07
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 6 d. Glivicuose (Lenkija) vyko vaikų U15, U13 ir U11 varžybos „XXX Muszkieter Trophy“.

U13 mergaičių špagos rungtyje fantastišką pasiruošimą pademonstravo mūsų sporto mokyklos fechtuotoja Beatričė Žilionytė (tren. V. Ažukaitė), iškovojusi auksą. Beatričė Pogrupyje laimėjusi visas šešias kovas, varžybų reitinge gavo 4 reitingo numerį, tad atkrintamosiose iš karto pateko tarp 64 geriausiųjų. Kovoje dėl patekimo tarp 32 geriausiųjų rezultatu 10:0 nugalėjo lenkę L. Lewandowską, dėl 16-uko 10:5 laimėjo prieš M. Drobczyk. Į geriausiųjų aštuntuką pateko 10:4 įveikusi A. Zurek, į pusfinalį – nugalėjusi A. Hajkowska 10:5. Pakeliui į finalą 10:7 nugalėjo pirmąjį varžybų reitingą turėjusią A. Szewczyk, o finale tokiu pat rezultatu įveikė J. Mrozinska. Lietuvė džiaugėsi pirmąja vieta tarp 77 dalyvių!

Kita mūsų mokyklos atstovė Jorė Davidonytė (tren. V. Ažukaitė) pogrupyje laimėjo 3 kovas iš 6 galimų, iš karto pateko į 64, o dėl 32 nugalėjo lenkę M. Lenkiewicz 10:3. Tačiau, patekti į 16-uką nepavyko, 10:5 nusileidus lenkei A. Kowalik. Galutinėje įskaitoje Jorė užėmė 28 vietą.