V. Ažukaitė kovėsi pasaulio taurės suaugusiųjų etape Barselonoje

2022-02-14 Atnaujinta: 2022-02-14
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Vasario 10-11 d. Barselonoje vyko Pasaulio fechtavimo suaugusiųjų taurės etapas „Ciutat de Barcelona“, kuriame špagas surėmė 275 moterys iš įvairių pasaulio valstybių. Lietuvai varžybose atstovavo mūsų sporto mokyklos trenerė ir sportininkė Viktė Ažukaitė ir vilnietė Olivija Mašalo.

V. Ažukaitė galutinėje įskaitoje užėmė 78 vietą ir laimėjo 1 FIE reitingo tašką, kolegė O. Mašalo užėmė 46 vietą ir gavo 2 FIE taškus.

Toliau abi sportininkės ruošis „Westend Grand Prix“ suaugusiųjų varžyboms, kurios kovo 4-6 d. vyks Budapešte.