Viktė Ažukaitė ir Arnas Salokas laimėjo J. Subačiaus taurę

2021-11-04 Atnaujinta: 2021-11-04
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Spalio 30 d. Kaune vyko Juozo Subačiaus fechtavimo taurės turnyras bei pirmasis Lietuvos suaugusiųjų taurės etapas. Varžybos sutraukė pusšimtį pajėgiausių fechtuotojų iš visos Lietuvos – 22 moteris ir 38 vyrus.

Moterų varžybose nenugalima buvo Viktė Ažukaitė (tren. R. Ažukienė), kuri J. Subačiaus taurę laimi jau penktą kartą! Pogrupyje ir atkrintamosiose įveikusi visas varžoves, Viktė džiaugėsi aukso medaliu bei pasipildžiusiais reitingo taškais. Sidabro medalį laimėjo vilnietė Lurdė Grabovskytė, finale 15:9 pralaimėjusi varžybų nugalėtojai. Bronzos medalius ir trečiąsias vietas pelnė vilnietės Aušrinė Šimkutė ir Emilija Serapinaitė–Navakauskienė.

Vyrų špagos rungtyje aukso medalį ir J. Subačiaus turnyro taurę laimėjo Arnas Salokas (tren. R. Rimgailienė). Pogrupyje laimėjęs 4 kovas iš 5, atkrintamosiose jis priešininkams nepaliko jokių šansų. Sidabro medalį laimėjo vilnietis Alan Rynkevič, finale 15:13 nusileidęs Arnui Salokui. Bronzos medalius pelnė mūsų sporto mokyklos atstovas Rokas Jukna (tren. R. Rimgailienė) ir vilnietis Leonardas Kalininas.

Sveikiname varžybų prizininkus, nugalėtojus ir jų trenerius!