Rusnė Vaičiulytė parvežė aukso medalį iš jaunimo žaidynių Kelmėje

2021-11-29 Atnaujinta: 2021-11-29
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Mūsų sporto mokyklos atstovai puikiai pasirodė lapkričio 27 d. Kelmėje vykusiose Lietuvos laisvųjų imtynių ir moterų imtynių jaunimo ir jaunučių žaidynėse.

Jaunimo amžiaus grupėje moterų imtynių varžybose svorio kategorijoje iki 68 kg nugalėtoja tapo Rusnė Vaičiulytė (tren. A. Paplauskas). Laisvųjų imtynių varžybose II vietą iškovojo Kristijonas Gališanskis (-65 kg), III vietą – Mykolas Baranauskas (-79 kg).

Jaunučių amžiaus grupėje II vietas iškovojo Tėjas Išginaitis (-44 kg) ir Gabijus Gališanskis (-48 kg). III vietą laimėjo Denis Babuškin (-48 kg).

Moterų imtynių varžybose „Gaja“ komanda pelnė II komandinę vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius A. Paplauską ir V. Čumakov su pergalėmis!