Kauno sporto mokyklos “Gaja” treneriai kviečia visus norinčius vaikus nuo 6 metų rugsėjo mėnesį atvykti į atvirų durų dienas, kurių metu galėsite iš arčiau susipažinti su mokykloje kultivuojamomis sporto šakomis bei išsirinkti jums labiausiai patikusią.
Atvirų durų dienų grafikas (nuolat pildoma)
Šaudymo sportas Tatjana Klimova tel.: +370 686 00172 (nuo 9 metų) | Pirmadieniais | 17:00-19:00 (Partizanų g. 180) |
Šaudymo sportas Virginija Karandienė tel.: +370 682 32803 (nuo 9 metų) | Darbo dienomis | 15:00-19:00 (Partizanų g. 180) |
Tekvondo Aurimas Masys (nuo 6 metų) | Trečiadieniais | 16:00-19:00 (Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, Sandėlių g. 7) |
Boksas Vidas Bičiulaitis (nuo 7 metų) | Trečiadieniais | 15:00-18:30 (Baršausko g. 66B) |
Boksas Alius Liudvinavičius (nuo 7 metų) | Darbo dienomis (išskyrus trečiadienius) | 15:00-16:30 (Baršausko g. 66B) |
Boksas Marius Palionis tel.: +370 650 93910 (nuo 7 metų) | Darbo dienomis | 16:00-18:00 (LSU bokso salė, Perkūno al. 3) |
Boksas Raimundas Plūkas tel.: +370 614 22899 (nuo 7 metų) | Darbo dienomis | 15:30-17:00 (Sandėlių g. 4C) |
Fechtavimas Aurimas Radzevičius tel.: +370 686 52281 Viktė Ažukaitė tel.: 370 671 40043 (nuo 7 metų) | Darbo dienomis (išskyrus penktadienius) | 16:00-17:30 (KTU Vaižganto progimnazija, Skuodo g. 27) |
Graikų-romėnų imtynės Gintaras Bukauskas Mantas Kazimieras Sinkevičius tel.: +370 643 15911 (nuo 6 metų) | Darbo dienomis | 17:00-18:00 (A. Stulginskio g. 61, IV aukštas) |
Šachmatai Laimutis Šolys Brigita Stonienė (nuo 6 metų) | Trečiadieniais | 16:00-17:00 (Partizanų g. 180) |
Šachmatai Donatas Vaznonis (nuo 6 metų) | Darbo dienomis (išskyrus rugsėjo 23-24 d.) | 15:00-16:00 (Partizanų g. 180) |
Stalo tenisas Rolandas Stasiulis +370 603 95138 (nuo 6 metų) | Ketvirtadieniais (išskyrus rugsėjo 23 d.) | 16:00-17:00 (Partizanų g. 180) |
Stalo tenisas Gabrielė Matukaitytė-Klimienė tel.: +370 635 24401 (nuo 6 metų) | Ketvirtadieniais (išskyrus rugsėjo 23 d.) | 14:30-16:00 (Varnių g. 48B, įėjimas iš vidinės pusės) |
Stalo tenisas Donatas Petrauskas tel.: +370 656 44773 (nuo 6 metų) | Antradieniais | 15:00-20:00 (R. Kalantos g. 30) |
Dviračių sportas (kalnų dviračiai) Šarūnas Pacevičius +370 601 89596 (nuo 10 metų) | Trečiadieniais | 16:00-17:00 (A. Stulginskio g. 61) |
Laisvosios imtynės Arūnas Paplauskas tel.: +370 689 33001 (nuo 6 metų) | Antradieniais | 14:00-15:00(Partizanų g. 180) |
Šaudymas iš lanko Ignas Morkeliūnas +370 674 96652 (nuo 10 metų) | Trečiadieniais | 18:00-19:00 (Partizanų g. 180, vidinis kiemas) |
Regbis Augustas Muliuolis tel.:+370 625 07091 (nuo 6 metų) | Darbo dienomis (išskyrus trečiadienį) | 13:00-17:00 (penktadienį – 15:00-17:00) (mokyklos stadionas, Partizanų g. 192) |
Orientavimosi sportas Aušra Sidaravičienė tel.: +370 682 86524 (nuo 9 metų) | Pirmadieniais | 15:00-16:00 (A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje, Ašigalio g. 23) |
Orientavimosi sportas Jolanta Saulėnienė tel.: +370 600 80241 (nuo 10 metų) | Trečiadieniais | 15:30-17:00 (Draugystės parke prie fontano) |
Orientavimosi sportas Devis Žilovas tel.: +370 685 84685 (nuo 7 metų) | Trečiadieniais | 15:00-16:00 (Baršausko g. 66B) |
Orientavimosi sportas Lina Čečinaitė +370 657 51422 (nuo 10 metų) | Penktadieniais | 15:30-17:30 (J. Basanavičiaus gimnazijos stadionas, Šarkuvos g. 28) |
Orientavimosi sportas Irina Misiūnienė +370 685 44020 (nuo 9 metų) | Pirmadieniais ir trečiadieniais | 15:00-16:00 (Baršausko g. 66B) |
Beisbolas Donatas Maciulevičius tel.: +370 629 77031 (nuo 6 metų) | Pirmadieniais ir ketvirtadieniais | 16:00-18:00 (mokyklos stadionas, Partizanų g. 192 – jeigu nelyja) |
Rankinis Vytautė Lodaitė tel.: +370 643 98269 Aušra Žalienė (nuo 6 metų) | Antradieniais Trečiadieniais Ketvirtadieniais | 15:30-17:00 (KTU Vaižganto progimnazija) 15:30-17:00 (VDU Klasikinio ugdymo mokykla) 14:00-15:30 (Petrašiūnų progimnazija) |
Rankinis Viktorija Kijauskaitė (nuo 6 metų) | Pirmadieniais ir trečiadieniais | 17:00-18:45 (pirmadieniais – nuo 15:00 val.) (Pilėnų progimnazija, Šiaurės pr. 73) |
Šaudymo sportas Raminta Pauliukevičienė tel.: +370 618 75981 (nuo 10 metų) | Darbo dienomis (išskyrus penktadienį) | 14:30-18:00 (I ir IV – Gimbutienės g. 9) (II ir III – Partizanų g. 180) |
Rankinis Tomas Švelpa Rita Dūdienė (7-14 metų) | Pirmadieniais Trečiadieniais Penktadieniais | 15:00-18:00 Bijūnų g. 12 (paskutinis aukštas) |
Rankinis Rita Dūdienė Albertas Mazeliauskas (15-18 metų) | Pirmadieniais Trečiadieniais Penktadieniais | 18:00-21:00 Bijūnų g. 12 (paskutinis aukštas) |