Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto čempionatas

2021-09-14 Atnaujinta: 2021-09-14
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugsėjo 5-10 d. Turkijoje vyko Pasaulio jaunimo orientavimosi sporto bėgte čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Tadas Dementavičius, Ugnė Skučaitė, Rokas Barauskas ir Andojas Lapinskas.

Geriausius rezultatus čempionate pademonstravo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ atstovas Tadas Dementavičius (tren. A. Bartkevičienė). Sprinto distancijoje Tadas užėmė 33 vietą tarp 132 dalyvių. Iki vietos trisdešimtuke pritrūko vos 1 s.

Vidutinės distancijos kvalifikacijos bėgime Tadas Demetavičius savo pogrupyje atbėgo antras ir užsitikrino vietą A finale, kuriame užėmė 17 vietą tarp 59 sportininkų.

Ilgojoje trasoje (11 050 m) Tadas Dementavičius užėmė 61-ąją vietą iš 132 dalyvių. Kita mūsų mokyklos sportininkė Ugnė Skučaitė (tren. A. Bartkevičienė) 7 040 m trasą įveikė taip pat 61-oji iš 113.

Paskutiniąja Pasaulio jaunimo čempionato rugsėjo 10 d. dieną vykusioje estafečių rungtyje Lietuvos vaikinų komanda, kurioje Tadas Dementavičius, Rokas Barauskas ir Andojas Lapinskas, užėmė 20 vietą tarp 42 komandų.