Aironas Survila tarptautiniame tekvondo turnyre iškovojo sidabro medalį

2021-09-20 Atnaujinta: 2021-09-20
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugsėjo 11-12 d. vyko tarptautinis G-1 tekvondo turnyras  „Polish Open 2021“ Varšuvoje. Jame dalyvavo keturi sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai: Aironas Survila (-53 kg), Paulina Maminskaitė (-59 kg) Klaudija Tvaronavičiūtė (-57 kg) ir Gerda Gaižauskaitė (-62 kg).

Šiame tarptautiniame turnyre mūsų kovotojams sekėsi puikiai. Aironas Survila įveikęs Lenkijos ir Pakistano sportininkus, finalinėje kovoje susitiko su Italijos atstovu. Kovos baigtį nulėmė tik paskutinėmis sekundėmis atlikta tiksli Italijos sportininko spyrių kombinacija, o Aironas iškovojo sidabro medalį.

P. Maminskaitė nugalėjo Vengrijos kovotoją,  K. Tvaronavičiūtė įveikė Italijos sportininkę,  G. Gaižauskaitė nugalėjo Ispanijos kovotoją. Iškovojusios po 1 pergalę merginos užėmė 5-ąsias vietas.

Sveikiname Aironą Survilą ir kitas mokyklos kovotojas, taip pat sportininkų trenerius A. Masį ir V. Balkūną.