Aistė Butautaitė – kalnų dviračių maratono nugalėtoja!

2021-06-01 Atnaujinta: 2021-06-01
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kalnų dviračių sezoną mūsų mokyklos sportininkai pradėjo sėkmingai. Gegužės 30 d. Klaipėdoje vykusiame Lietuvos kalnų dviračių maratono II etape 16-mečių mergaičių grupėje Aistė Butautaitė laimėjo auksą. Deividas Stankevičius pelnė bronzą keturiolikmečių vaikinų tarpe.  Aukso medalį  trisdešimtmečių vyrų grupėje laimėjo mokyklos treneris Šarūnas Pacevičius.

Šauniai savo amžiaus grupėse mynė ir kiti „Gaja“ atstovai. Arielis Gribovskij ir Orestas Viršilas užėmė  4 vietas, Emilis Valaitis – 5, Marius Valaitis ir Erikas Lamsodis – 6, Titas Sipavičius ir Mindaugas Kavaliauskas – 7,   Žygimantas Viršila – 16 vietą.

Sveikiname dviratininkus bei jų trenerį Šarūną! Puikiai padirbėjote!

Už nuotraukas dėkojame Živilei Kavaliauskienei.