Regbio-15 jaunimo čempionate „Gaja“ komanda įveikė svečius iš sostinės

2021-05-21 Atnaujinta: 2021-05-21
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Ketvirtadienį startavo Lietuvos jaunimo regbio – 15 čempionatas. Pergalingai jį pradėjo Kauno sporto mokyklos „Gaja“  auklėtiniai, pirmose rungtynėse savo aikštėje priėmę Vilniaus sporto mokyklos „Tauras – VRA“ regbininkus.

Nors pirmo kėlinio pradžioje dar pirmavo svečiai, tačiau netrukus Kauno sporto mokyklos „Gaja“  regbininkai perėmė iniciatyvą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pirmasis kėlinys baigėsi 28–8 mūsiškių naudai. Antrame kėlinyje „Gaja“ auklėtiniai dar padidino savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 58–13.

Kauno sporto mokyklos „Gaja“ jaunimo regbio komandą sudaro trenerių Manto Eimanto, Artūro Būblaičio ir Naglio Dunčiko auklėtiniai. Šaunuoliai sportininkai ir treneriai!