Tarptautiniame tekvondo turnyre Klaudija Tvaronavičiūtė liko tik per žingsnį nuo medalio

2021-03-09 Atnaujinta: 2021-03-09
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Kovo 7 d. Kauno sporto mokyklos „Gaja” tekvondo sportininkės Klaudija Tvaronavičiūtė ir Gerda Gaižauskaitė (tren. Aurimas Masys) dalyvavo Bulgarijoje Sofijoje vykusiame G-1 turnyre „Ramus Sofia Open“, į kurį susirinko net 694 kovotojai iš viso pasaulio. Svorio kategorijoje iki 62 kg, kurioje varžėsi mūsų merginos, dėl medalių kovėsi 24 sportininkės.

Gerda Gaižauskaitė po atkaklios kovos per pratęsimą teisėjų sprendimu nugalėjo Bulgarijos atstovę K. Petrovą. Antroje kovoje mūsų sportininkei teko pripažinti 2020 m. Europos jaunimo čempionės Latvijos atstovės J. Tarvidos pranašumą 0:7. J. Tarvida šiame turnyre iškovojo bronzos medalį.

Kita „Gaja“ atstovė, Lietuvos moterų rinktinės lyderė Klaudija Tvaronavičiūtė liko per žingsnį nuo medalio. Ji 6:2 nugalėjo ispanę N. M. Garcią, antroje kovoje 13:7  pranoko vengrę C. Patakfalvy ir tik ketvirtfinalyje 0:2 nusileido britei C. Roberts, kuri ir  tapo turnyro nugalėtoja.

Sveikiname su puikiu pasirodymu ir linkime merginoms sėkmės ruošiantis Europos čempionatui, kuris vyks balandžio 8-11 d. Bulgarijoje!