Šaulei Justinai Jančiulevičiūtei – auksas Lietuvos čempionate

2020-09-23 Atnaujinta: 2020-09-23
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugsėjo 19-20 d. įvyko Lietuvos jaunimo asmeninis – komandinis čempionatas mažo kalibro ginklais. Kauno sporto mokyklos „Gaja“ šauliai jame laimėjo 1 aukso ir 4 sidabro medalius.

Asmeninėje įskaitoje pratime šaudant iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) Justina Jančiulevičiūtė (tren.T. Klimova) iškovojo auksą. Šaudant gulomis sidabrą pelnė Airidas Kalesninkas (tren.T. Klimova).

Komandinėje įskaitoje „Gaja“ auklėtiniai laimėjo tris sidabro medalius. Jogaila Vaicekauskas, Mykolas Giedraitis, Gintautas Pucilauskas (tren.V. Karandienė/ R. Masalskytė) antrą vietą pelnė, šaudydami laisvo pavyzdžio pistoletu. Pratime 30+30 šūvių antros buvo Gaivilė Makarevičiūtė, Patricija Jasukaitytė ir Aurelija Krikštolaitytė (tren. R.Masalskytė/ V. Karandienė). Šautuvo rungtyje pratime šaudant iš trijų padėčių (klūpint, gulint, stovint) Greta Ramonaitė, Justina Jančiulevičiūtė ir Diana Selelionytė ( tren. T.Klimova/ V.Pabalienė) taip pat iškovojo 2-ąją vietą.

Sveikiname čempionato prizininkus ir jų trenerius!