Beatričė Žilionytė iškovojo Lietuvos fechtavimo čempionės titulą!

2020-09-22 Atnaujinta: 2020-09-22
Kauno sporto mokykla „GAJA“

Rugsėjo 19 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių ir vaikų čempionatas, kuriame dalyvavo beveik 100 sportininkų. Varžybose netrūko gerų emocijų, garbingų kovų ir palaikymo. Fechtuotojai kovėsi 3-iose amžiaus grupėse U11, U13 ir U15.

Jauniausiųjų mergaičių grupėje nugalėtoja tapo Kauno sporto mokyklos „Gaja“ trenerės Viktės Ažukaitės auklėtinė Beatričė Žilionytė, pogrupyje laimėjusi 4 kovas iš 6 ir atkrintamosiose nesunkiai įveikusi visas priešininkes. Sidabro ir bronzos medalius laimėjo tos pačios trenerės sportininkės Vestina Vegytė ir Neida Maziliauskaitė. Berniukų grupėje bronzos medalį iškovojo Algirdas Palčinskas (tren.V. Ažukaitė).

U13 merginų grupėje dalyvavo daugiausiai sportininkių – 18. Aiškių favoričių po pogrupių nesimatė, nes nei viena sportininkė nelaimėjo visų kovų ir net 5 turėjo po vieną pralaimėjimą. Pogrupyje 3 kovas iš 5 laimėjusi Urtė Kasparavičiūtė (A. Radzevičius) džiaugėsi sidabro medaliu. U13 vaikinų grupėje antrąją vietą laimėjo Rytis Rauktys (A. Radzevičius). Bronzos medalį laimėjo Ignas Radzevičius (V. Ažukaitė).

Vyriausiųjų grupėje, merginų špagos rungtyje medaliais džiaugėsi trenerės Rasos Ažukienės auklėtiniai. Sidabro medalį pelnė Monika Narbutaitė, pralaimėjusi tik finalinėje kovoje. Vaikinų grupėje antrą vietą laimėjo Mindaugas Sipavičius, finale pralaimėjęs 15:11 varžybų čempionui. Bronzos medalį iškovojo po pogrupių favoritu buvęs Matas Medišauskas.

Dėkojame sportininkams bei jų treneriams už 10 medalių čempionate!