Viktė Ažukaitė kausis dėl kelialapio į Olimpiadą!

2020-03-12 Atnaujinta: 2020-06-11

Kovo 6-7 d. Budapešte (Vengrija) vyko „Westend Grand Prix Budapest” Pasaulio fechtavimo taurės suaugusiųjų etapas, kuriame dalyvavo daugiau nei 500 fechtuotojų. Varžybose startavo 4 lietuviai, tarp jų ir Kauno sporto mokyklos „Gaja“ fechtuotoja Viktė Ažukaitė (tren. R.Ažukienė). Ji pogrupyje iškovojo 3 pergales iš 6 galimų, pateko į atkrintamųjų etapą, ten įveikė priešininkę iš Ispanijos, tačiau pralaimėjo amerikietei ir užėmė 147 vietą tarp 258 dalyvių.

Pasibagus varžyboms buvo nuspręsta, kurie šalies fechtuotojai vyks į Tokijo 2020 Olimpiados atrankines varžybas Madride (Ispanija). Balandžio 18-19 d. Lietuvą ten atstovaus kaunietė Viktė Ažukaitė ir vilnietis Tomas Makarovas.

Džiaugiamės Viktės rezultatais ir linkime sėkmės Madride!