Boksininkų laimėjimai Vokietijoje

2020-03-12 Atnaujinta: 2020-06-11

2020 m. kovo 7-8 d. Vokietijoje, Bendorfe, vyko Tarptautinis bokso turnyras „Grand Prix Bendorf“. Varžybose dalyvavo 140 boksininkų iš Lietuvos, Vokietijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Ispanijos, Liuksemburgo ir D. Britanijos. Kauno sporto mokyklos „Gaja“ boksininkai iškovojo 4 aukso ir 2 sidabro medalius!

Jaunių amžiaus grupeje (iki 16m.) nugalėtojais tapo Armandas Vaitkevičius (tren. A. Marma), Simonas Zelenekas ( tren. V. Bičiulaitis) ir Aurėja Adomaitytė (tren. M. Narkevičius). Antrąsias vietas iškovojo Paulius Bublis (tren. M. Palionis) ir Nidas Marma (tren. A. Marma).

Jaunučių grupėje (iki 14 m.) nugalėtoju tapo Gintaras Gabinaitis ( tren. M. Narkevičius).

Sveikiname sportininkus bei jų trenerius!