Medardas Stankevičius, Ignas Navickas ir Matas Skučas tapo Lietuvos čempionais

2020-03-02 Atnaujinta: 2020-06-12
Vyrų dejetų čempionai: I. Navickas ir K. Žeimys

Vasario 28-kovo 1 d. Vilniuje vyko 90-asis jubiliejinis Lietuvos stalo teniso čempionatas. 32 pajėgiausi stalo tenisininkai vyrai ir tiek pat moterų varžėsi asmeninėse bei dvejetų (moterų, vyrų bei mišrių) rungtyse.

5 Kauno sporto mokyklos  „Gaja“ atstovai šiame čempionate iškovojo net 9  įvairiaspalvius medalius.

Asmeninės rungties nugalėtoju tapo Medardas Stankevičius (tren. V.Stankevičius). Jis finale atsirevanšavo praėjusių metų čempionui klaipėdiečiui A. Udrai, įveikęs jį rezultatu 4:2. Moterų asmeninėje rungtyje Vitalija Venckutė (tren. V. Stankevičius) pelnė sidabro medalį. Įtemptoje finalo kovoje rezultatu 3:4 ji pralaimėjo vilnietei 2019 m. čempionei K. Riliškytei.

Merginų dvejetų rungtyje „Gaja“ auklėtinė Ugnė Baskutytė (tren. V. Stankevičius) poroje su klaipėdiete A.Rasimavičiene, tik finale pralaimėjusios vilnietėms K. ir E. Riliškytėms,  pelnė sidabrą. Vitalija Venckutė poroje su vilniete G. Šišanovaite užėmė 3 vietą.

Vaikinų dvejetų rungtyje „Gaja“ auklėtinis Ignas Navickas (tren. I. Navickienė) su kybartiškiu K. Žeimiu,  finale rezultatu 3:0 įveikę Šilalės atstovus T.Mikutį ir D.Bagdoną, tapo šios rungties nugalėtojais. 3 vietą poroje su šilutiškiu M. Vilku užėmė dar vienas mūsų mokyklos auklėtinis Matas Skučas (tren. R.Garkauskienė).

Mišrių dvejetų rungtyje kauniečiai iškovojo net 3 medalius. Finale susitiko kauniečių Medardo Stankevičiaus ir Vitalijos Venckutės pora prieš kauniečio Mato Skučo ir vilnietės E. Riliškytės porą. Pastarieji buvo pranašesni ir rezultatu 3:2 pelnė auksą.

Sveikiname savo aukštas pasiekimais džiuginančius „Gaja“ stalo teniso atstovus bei jų trenerius!