Eglė Valčiukaitė ir Ignas Dambrauskas – Lietuvos jaunimo čempionai!

2020-03-03 Atnaujinta: 2020-06-12

Vasario 28–29 d. Šiauliuose vyko šalies jaunimo imtynių čempionatas, kuriame sužibėjo Kauno „Gaja“ sportininkai. Du trenerio A. Paplausko auklėtiniai – laisvųjų bei moterų imtynių atstovai – tapo nugalėtojas. Eglė Valčiukaitė, laimėjusi 3 kovas, tapo čempione svorio kategorijoje iki 59 kg. Ignas Dambrauskas, nugalėjęs 4 priešininkus, tapo čempionu svorio kategorijoje iki 79 kg. Sidabro medalį pelnė laisvųjų imtynių atstovas Dominykas Bubnys (-86 kg). Kamilė Valeckaitė (+65 kg) moterų imtynėse laimėjo bronzą.

Graikų-romėnų imtynininkai čempionate pelnė 3 sidabro ir 4 bronzos medalius. Trenerio S. Liaugmino sportininkai Arnas Gaidanka  (-130 kg), Gustas Sodaitis (- 97 kg) bei trenerio M. K. Sinkevičiaus auklėtinis Simonas Viliūlis (-87 kg) laimėjo antrąsias vietas. Trenerio G. Bukausko auklėtiniams Ignui Bukauskui (-87 kg), Edvinui Lenkučiui (-82 kg), tren. S. Liaugmino
Robertui Kvietkui (-77 kg) bei V. Paleckio sportininkui Tadui Lukauskiui (-82 kg) teko bronzos medaliai.

Kauno sporto mokykla „Gaja“ sveikina čempionato prizininkus bei jų trenerius!