Lietuvos šaudymo sporto jaunių čempionatas mažo kalibro ginklais

2019-05-27 Atnaujinta: 2019-05-27

Gegužės 25d. Rokiškyje vyko Lietuvos šaudymo sporto, jaunių amžiaus čempionatas, mažo kalibro ginklais. Sveikiname sporto mokyklos „Gaja“ auklėtinius iškovojus medalius!

Pistoleto rungties, iš 25m. į apvalų taikinį asmenines prizines vietas iškovojo:
2v. Mykolas Giedraitis (trenerė V. Karandienė);
Kauno m. vaikinų I kom. Mykolas Giedraitis, Jonas Survila, Povilas Jocius, iškovojo I vietą.
Kauno m. merginų I kom. Gaivilė Makarevičiūtė, Miglė Liubamirskaitė, Ieva Kikaitė, iškovojo II vietą
Kauno m. merginų II kom. Patricija Jasukaitytė, Adrija Sarulytė, Ineta Žumbakytė iškovojo III vietą.

Pistoleto rungties, iš 25m. į pasirodantį taikinį asmenines prizines vietas iškovojo:
2v. Domantas Bilskis (trenerė R. Masalskytė);
Kauno m. vaikinų I kom. Domantas Bilskis, Jonas Survila, Povilas Jocius, iškovojo II vietą.
Kauno m. vaikinų III kom. Vaicekauskas Jogaila, Ignas Pivoriūnas, Benas Adomavičius, iškovojo III vietą.

Šautuvo rungties, iš 50m. iš trijų padėčių (gulint, nuo kelio ir stovint) prizines vietas iškovojo:
1v. Greta Ramonaitė (trenerė T. Klimova);
Kauno m. merginų I kom. Greta Ramonaitė, Justina Mekionytė, Diana Selelionytė, iškovojo I vietą.
Šautuvo rungties, iš 50m. gulint Kauno m. merginų I kom. Greta Ramonaitė, Mekionytė Justina, Heidė Kunickaitė, iškovojo II kom. vietą.