Lietuvos mokinių kalnų dviračių pavasario pirmenybės

2018-05-09 Atnaujinta: 2020-06-12

2018 metų gegužės 5 dieną Vilkaviškyje vyko Lietuvos mokinių kalnų dviračių pavasario pirmenybės. Pirmenybėse dalyvavo 66 mokiniai, kurie varžėsi trijose amžiaus grupėse. Jaunausiųjų berniukų grupėje visas pirmąsias tris vietas užėmė sporto mokyklos auklėtiniai: aukso medalį iškovojo Kostas Kardelis, sidabro medalį – Marius Lazdauskas, o bronzos medalį – Ignas Kertenis. Penktąją vietą užėmė Domas Butkus, vienuoliktas buvo Ąžuolas Butautas. Šioje grupėje jauniausias dalyvis devynmetis Jokūbas Antanaitis užėmė dvidešimt pirmą vietą. Mergaičių grupėje sidabro medalį iškovojo Aistė Butautaitė. Vyriausiųjų grupėje (jaunių grupėje) varžėsi du mokyklos auklėtiniai. Šioje grupėje Kornelija Kertenytė iškovojo bronzos medalį, o vaikinų grupėje Edgaras Švėgžda iškovojo aukso medalį.

Sveikiname trenerį Šarūną Pacevičių ir jo auklėtinius.