Orientacininkų maratonu Alytuje paskelbtas sezono startas

2018-03-25 Atnaujinta: 2020-06-12

Šeštadienį Alytuje mokyklos orientacininkai sezoną atidarė pačia sunkiausia Lietuvos čempionato trasa. Bendro starto varžybose vytai turėjo įveikti 22,2 km distanciją su 47 kontroliniais punktais. Čempionu tapo kaunietis Simonas Krėpšta (OK Takas), trasą įveikęs per 2 val. 6 min. 31 sek. Donatas Stulgys (OK Dainava) iš Alytaus užėmė antrą vietą, o mūsų mokyklos auklėtinis Marijonas Gipas – trečią.

Tarp moterų nugalėjo Alytaus OK Dainavos atstovė Sandra Paužaitė. Ji 15,5 km distanciją su 33 kontroliniais punktais įveikė per 1 val. 48 min. 53 sek. Antroji buvo Marijampolės OK Javonio atstovė Vaiva Laurutytė.

Šauniai pasirodė mūsų mokyklos ik 20 metų jaunimo merginos. Visa apdovanojimų pakyla – Gajos auklėtinėms.

Greičiausiai 11,8 km distanciją su 26 kontroliniais punktais įveikė Deimantė Motiejūnaitė ir tapo jaunimo čempione. Antrą vietą iškovojo Ugnė Liegutė, o bronzos apdovanojimas atiteko Justei Skaisgirytei. Austė Skaisgirytė liko ketvirta.

Tarp vaikinų dvidešimtmečių  amžiaus grupėje triumfavo Vilniaus OK Ąžuolo atstovas Augustas Velde. Mūsų mokyklos auklėtinis Paulius Saulėnas liko šeštoje vietoje.