2018 M. LIETUVOS ŠAUDYMO IŠ LANKO ČEMPIONATAS UŽDAROSE PATALPOSE

2018-03-23 Atnaujinta: 2020-06-14
Kauno sporto mokykla „GAJA“

2018 m. kovo 17 – 18 dienomis Utenoje vyko Lietuvos šaudymo iš lanko įvairių amžiaus grupių olimpinių lankų uždarose patalpose čempionatas. Kauno sporto mokyklos „Gaja“ auklėtiniai kartu su treneriu Leonidu Urbonavičiumi į Kauną atsivežė 6 medalius. Lietuvos vice čempione moterų grupėje tapo Saulė Rimkevičiūtė, kuri antrą varžybų dieną vicečempione tapo ir jaunimo merginų amžiaus grupėje, o jaunimo vaikinų čempionu tapo Aurimas Alesius. Jaunių merginų grupėje III-ąją vietą iškovojo Liepa Lapašinskaitė. Jaunučių mergaičių grupėje niekam vilčių nepaliko Julija Paškevičiūtė, kuri čempione tampa antrus metus iš eilės, o III-ąją vietą šioje grupėje iškovojo Patricija Dabrovolskytė.