5 AUKSO MEDALIAI IŠ DEŠIMTIES

2018-02-28 Atnaujinta: 2020-06-12

Panevėžyje vykusiame Lietuvos jaunimo bokso čempionate vaikinai kovojo dešimtyje svorio kategorijų, merginų varžybos vyko septyniose svorio kategorijose.

Vaikinų varžybose daugiausia aukso apdovanojimų iškovojo kauniečiai jų sąskaitoje – net 5 aukso medaliai. 2 aukso medalius laimėjo panevėžiečiai, po vieną – Jonavos, Telšių ir Kretingos boksininkai.

Svorio kategorijos 46-49 kg finale kaunietis Airidas Staniūnas (treneris Marius Narkevičius) aiškia persvara pirmame raunde įveikė marijampolietį Edviną Česaitį. Kitas šio trenerio auklėtinis Nedas Keršulis tik finale pralaimėjo jonaviškiui Alanui Galinaičiui (svorio kategorija iki 52 kg).

Svorio kategorijoje iki 56 kg čempiono titulą apgynė Karolis Karpičius (treneris Vytautas Sinkevičius). Kaunietis finale 5:0 pranoko Aidą Savčenko iš Telšių.

Trenerio Vido Bičiulaičio auklėtinis Erikas Laurikietis triumfavo svorio kategorijoje iki 60 kg. Finale jis 5:0 įveikė antrus metus iš eilės sidabrą laimėjusį panevėžietį Deividą Bogdanovičių. Trečią vietą šioje kategorijoje iškovojo kitas trenerio auklėtinis Vitas Karosas.

Dar vieną aukso medalį į kauniečių sąskaitą įrašė Romanas Kudriavecas (treneris Marius Palionis). Praėjusių metų Europos jaunių čempionato prizininkas Romanas svorio kategorijos iki 64 kg finale 5:0 nugalėjo jonavietį Nojų Kolosovą.

75 kg svorio kategorijoje bronzos medalį iškovojo Luka Kamnevas (treneris Anatolijus Marma), o super sunkiasvorių (+91 kg) kategorijoje čempionu tapo kaunietis Liudvikas Lagunavičius (treneris E.Kondratas).

Merginų grupėje kauniečiams auksą iškovojo Brigita Dobroslavskytė. Ji svorio kategorijoje 45-48 kg finalo pirmame raunde aiškia persvara įveikė Dovilę Ališauskaitę iš Kalvarijos.